İMDB: 7.0 ( 8 ödül ve 22 adaylık. ) ( 71.468 kişi oy kullanmıştır. ) The Ain’t Rights adlı dört kişilik bir punk rock grubu, sorunlu geçen turnelerinin sonunda, son dakikada çıkan bir konser anlaşması sonrasında Oregon civarındaki izbe bir konser mekanında kendilerini bir odaya kapatılmış bulurlar. Tüm tanıkları yok etmeye iyice kararlı dazlak kafalı neo-Naziler, bu konser turunun değil aynı zamanda hayatlarının da sonu olabileceğini işaret etmektedir. İntikam’ı takip eden yeni filminde Jeremy Saulnier bizi gene insan ruhunun karanlık köşelerine taşıyor ve aynı zamanda hayatta kalma alt-türüne farklı bir bakış atıyor. Saulnier bu sefer kolektif bir şiddet eyleminden yola çıkarak karakterlerini gene aşırılıkların ve dehşet verici durumların sınırlarına doğru itiyor. Şimdiden kült bir korku klasiğine dönüşen Dehşet Odası senenin en tedirgin edici filmlerinden biri olmaya aday. Hatta sizi de karanlık dünyasına kapatıp, film sona erdikten sonra bile nefessiz bırakabilecek kadar! İyi seyirler film-izle.com

10 ay önce eklendi.

2015, Gerilim, imdb 7+, Korku, Suç, Türkçe Dublaj, Yabancı

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Yorumlarınızda filmin konusuyla ilgili detay vermek istediğinizde spoiler etiketinin içine alınız. Örnek: [spoiler]Katil Edward'ın sevgilisi Lisa[/spoiler]

Bu film için 7 yorum var. Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.

  • İç karartıcı, yüzde sekseni yerin altında bir odada geçiyor.

  • keşke yorumları okusaydım kota yüzünden mecburen zor zoruna izledik Sakın izlemeyin ciddiyim. Hatta dayanamayıp spoiler vereceğim filmin çoğunluğu 1 odada geçiyor.

  • bu puanı nasıl almış hayretler içindeyim.imdbyi mi hacklemiş yönetmeni acaba.direkt sıfır (0) puan .

  • Sakın ha sakın izlemiyin. Tamam kötü film olurda böyle salak saçma filmi eeşekler bile çekmez.Ne konu bütünlüğü var ne oyunculuk ne girişi anlıyorsun ne gelişmeyi tamamen mantıksız hareketler . Saçma filmler olur ama bu apayrı mantıksızlık abidesi .o kadar çok film izledim ki şu zamana kadar izlediğim en kötü film diyebilirim.

  • zaman kaybından başka birşey değil

  • güzel (3

  • 5.0 Bile etmiycek saçma sapan bir filme nasıl bu puanı vermişler anlamadım. Hiç izlemeden kaçın bence. Teşekkürler Bilgin.